Wybrany wątek opinii

Żeby Elblong rozwijał się prężnie..... chcemy tężnie!!!
(2025.12.05)
Gdybyś uważał w szkole może byś się trochę rozwinął.
(2025.12.05)
I h.... j wie co jeszcze. albo dwie tężnie
O tak (2025.12.05)
Powrót do komentarzy