Wybrany wątek opinii

Przepraszam bardzo, ale dlaczego ta Pani się tak dziwnie się zachowuje, tak dziwnie dziwnie mówi? Powiem nawet, że dziwacznie. Mam znaczny niesmak i zirytowanie sposobem prezentacji informacji przez tę Panią. Zupełnie nie da się skupić na tym o czym mówi. Po obejrzeniu materiału nic mi nie zostało w głowie, oprócz nieprzyjemnego wrażenia. Rozumiem, że trzeba czymś przykuć uwagę widza, ale nie tędy droga.
(2025.12.05)
Ruda Kasia taka jest zawsze i tylko dymisja z funkcji obciachu może ją zmieni ? Może ? Ale portEl ma swoje prawa.
(2025.12.05)
Podzielam opinie. Jak animator dla 2 latków.
Tralala (2025.12.05)
Po prostu odlot, pewnie chce zaimponować młodym jak ona sama a zapomina że ludzie starsi i poważniejsi takiego zachowanie nie akceptują ? Ten kto ją zatrudnia ma nas du.....
(2025.12.05)
Powrót do komentarzy