Wybrany wątek opinii
Przepraszam bardzo, ale dlaczego ta Pani się tak dziwnie się zachowuje, tak dziwnie dziwnie mówi? Powiem nawet, że dziwacznie. Mam znaczny niesmak i zirytowanie sposobem prezentacji informacji przez tę Panią. Zupełnie nie da się skupić na tym o czym mówi. Po obejrzeniu materiału nic mi nie zostało w głowie, oprócz nieprzyjemnego wrażenia. Rozumiem, że trzeba czymś przykuć uwagę widza, ale nie tędy droga.
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Ruda Kasia taka jest zawsze i tylko dymisja z funkcji obciachu może ją zmieni ? Może ?
Ale portEl ma swoje prawa.
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Podzielam opinie. Jak animator dla 2 latków.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Po prostu odlot, pewnie chce zaimponować młodym jak ona sama a zapomina że ludzie starsi i poważniejsi takiego zachowanie nie akceptują ? Ten kto ją zatrudnia ma nas du.....
Do moderacji
Odpowiedz
8
5