UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam bardzo, ale dlaczego ta Pani się tak dziwnie się zachowuje, tak dziwnie dziwnie mówi? Powiem nawet, że dziwacznie. Mam znaczny niesmak i zirytowanie sposobem prezentacji informacji przez tę Panią. Zupełnie nie da się skupić na tym o czym mówi. Po obejrzeniu materiału nic mi nie zostało w głowie, oprócz nieprzyjemnego wrażenia. Rozumiem, że trzeba czymś przykuć uwagę widza, ale nie tędy droga.