UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To po co jest departament promocji skoro podmiot zewnętrzny miałby przygotowywać materiały promocyjne dla miasta? Tam pracuje około 10 osób, a organizacja miejskich imprez oraz materiały promocyjne i prowadzenie informacji turystycznej jest zlecane na zewnątrz.