UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieję że Koalicja Obywatelska ogarnie ten bałagan który zafundowały nam przez 8 lat rządy PiSu. Dla nich tylko koryto się liczyło a nie los zwykłych ludzi.

TeofilSkorupa

Anuluj