UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję że Koalicja Obywatelska ogarnie ten bałagan który zafundowały nam przez 8 lat rządy PiSu. Dla nich tylko koryto się liczyło a nie los zwykłych ludzi.
TeofilSkorupa
Mam nadzieję że Koalicja Obywatelska ogarnie ten bałagan który zafundowały nam przez 8 lat rządy PiSu. Dla nich tylko koryto się liczyło a nie los zwykłych ludzi.
TeofilSkorupa