Wybrany wątek opinii
Toć Elbląg ma 15 połączeń REGIO i 6 INTERCITY z Trójmiastem. Za rządów PO-PSL (2007-15) Elbląg miał tylko 5 połączeń REGIO z Trójmiastem, bo reszta to tylko do Malborka albo tylko do Tczewa jeździło
Do moderacji
Odpowiedz
19
16
Śliwa daj spokój z tą twoją polityką
Do moderacji
Odpowiedz
1
0