UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Toć Elbląg ma 15 połączeń REGIO i 6 INTERCITY z Trójmiastem. Za rządów PO-PSL (2007-15) Elbląg miał tylko 5 połączeń REGIO z Trójmiastem, bo reszta to tylko do Malborka albo tylko do Tczewa jeździło


Anuluj