UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niby zgoda ale tylko od święta bo na co dzień to i tak spory wydatek. Będą nowe tramwaje czyli nowy tabor z Turcji. To spora ilość nowych tramwajów.
Niby zgoda ale tylko od święta bo na co dzień to i tak spory wydatek. Będą nowe tramwaje czyli nowy tabor z Turcji. To spora ilość nowych tramwajów.