UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niby zgoda ale tylko od święta bo na co dzień to i tak spory wydatek. Będą nowe tramwaje czyli nowy tabor z Turcji. To spora ilość nowych tramwajów.


Anuluj