Wybrany wątek opinii
Wiecie, gdzie się podziały pieniądze na modernizację komunikacji męskiej w Elblągu? Zostały rozkradzione przez samych mieszkańców Elbląga, których długi sięgają milionów złotych. Jak się wsiada na autobusu, czy tramwaju i nie płaci za bilet, a potem uchyla przed zapłatą mandatu, to jest się zwykłym złodziejem bez godności i honoru. Oddajcie te pieniądze i przestańcie kraść, to wtedy będą miliony w budżecie i nowe tramwaje. Jak mieszkańcy mają długi względem ZKM sięgające milionów zł, to niech potem nie oczekują na nowe tabory. Znowelizujcie prawo i zacznijcie skutecznie egzekwować te należności!
Do moderacji
Odpowiedz
54
17
@Żenada - Skutecznie egzekwują. Potem ci ludzie mieszkają w barakach lub w hotelowcu a na końcu lądują na ulicy. Nie płacisz to wchodzi ci komornik na wypłatę. Tak się dzieje na całym świecie.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8