UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wiecie, gdzie się podziały pieniądze na modernizację komunikacji męskiej w Elblągu? Zostały rozkradzione przez samych mieszkańców Elbląga, których długi sięgają milionów złotych. Jak się wsiada na autobusu, czy tramwaju i nie płaci za bilet, a potem uchyla przed zapłatą mandatu, to jest się zwykłym złodziejem bez godności i honoru. Oddajcie te pieniądze i przestańcie kraść, to wtedy będą miliony w budżecie i nowe tramwaje. Jak mieszkańcy mają długi względem ZKM sięgające milionów zł, to niech potem nie oczekują na nowe tabory. Znowelizujcie prawo i zacznijcie skutecznie egzekwować te należności!
Żenada