Wybrany wątek opinii

Ja kiedyś dałem żebrakom którzy zbierali w Sosnowcu na mszy. Później w tv mówili że oni kupili narkotyki i męską dziewczyne sobie nawet zamówili. Tak było
Żebractwo jest karalne (2025.11.24)
Powrót do komentarzy