UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja kiedyś dałem żebrakom którzy zbierali w Sosnowcu na mszy. Później w tv mówili że oni kupili narkotyki i męską dziewczyne sobie nawet zamówili. Tak było
Żebractwo jest karalne
Ja kiedyś dałem żebrakom którzy zbierali w Sosnowcu na mszy. Później w tv mówili że oni kupili narkotyki i męską dziewczyne sobie nawet zamówili. Tak było
Żebractwo jest karalne