UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja kiedyś dałem żebrakom którzy zbierali w Sosnowcu na mszy. Później w tv mówili że oni kupili narkotyki i męską dziewczyne sobie nawet zamówili. Tak było

Żebractwo jest karalne

Anuluj