UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tam nie wiem ale często politycy robią coś po pijaku i nie pamiętają. Oczywiście nie dotyczy to naszego kochanego słoneczka, naszej nowej nadziei, naszego powskiego cudotwórcy, ojca i matki naszej.


Anuluj