UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

cel jest jak zwykle piękny i szczytny. Tylko szkoda, że do tego przedsiewzięcia przykleiła się cała rodzina organizatora zajmując intratne stołki w zarządzie oraz wszelkich funkcjach z których można czerpać dochód.

kahatella

Anuluj