Wybrany wątek opinii

Hulajnogi nie są takim problemem jak miszczowie parkowania. Niszczą trawniki i chodniki bo im się należy
(2025.11.18)
Elblongi nawet 50 m od komisariatu Straży Miejskiej parkują bez poszanowania prawa.. Strażnikom to nie przeszkadza
Lepiej nie widzieć (2025.11.18)
@Lepiej nie widzieć - W Elblągu Straż Miejska to twór zarządzany przez Pana Kulika który jak dziś ustaliłem nie ma pojęcie o Europejskiej Konwencji Praw Człowieka a podczas prowokacji zebrałem dowody że pomimo miesięcznego sporu i deklaracji jego Strażnicy nie wykonują podstawowych zadań jakie nakłada nie nich Kodeks Wykroczeń. W mentalności tego człowieka nie ma miejsca na humanitarne stosowanie norm prawa ani na kontrolę celu w jakim powinna działać podległa mu służba. Moim zdaniem dla kogoś kto uważa że podważanie jego kompetencji go obraża a sam wykazuje braki w znajomości podstawowych norm prawa - nawet krajowego nie ma miejsca na stanowisku kierowniczym. I akurat hulajnogi to problem nierozwiązywalny bo za ich porzucenie odpowiada użytkownik a to nie koniecznie posiadacz telefonu jaki opłaca przejazd. Żeby egzekwować te przepisy musiałoby być 500 strażników albo zakaz używania hulajnóg w cały mieście. To co może wychować młodych ludzi żeby szanowali cudzą własność i odstawiali wypożyczony sprzęt na miejsce ? No to chyba za trudne koleżko ???
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.18)
Powrót do komentarzy