UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblongi nawet 50 m od komisariatu Straży Miejskiej parkują bez poszanowania prawa.. Strażnikom to nie przeszkadza
Lepiej nie widzieć
Elblongi nawet 50 m od komisariatu Straży Miejskiej parkują bez poszanowania prawa.. Strażnikom to nie przeszkadza
Lepiej nie widzieć