UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblongi nawet 50 m od komisariatu Straży Miejskiej parkują bez poszanowania prawa.. Strażnikom to nie przeszkadza

Lepiej nie widzieć

Anuluj