Wybrany wątek opinii

Skoro trzeba użyć karty by uruchomić hulajnogę to i można namierzyć i karać za pozostawienie na środku chodnika nie wspominając o zatapiania w kanale...
(2025.11.18)
tak a po skończonej jeździe jakiś burak przestawi ci hulajkę i to pójdzie na Twoje konto.
Real (2025.11.18)
Powrót do komentarzy