Wybrany wątek opinii
Skoro trzeba użyć karty by uruchomić hulajnogę to i można namierzyć i karać za pozostawienie na środku chodnika nie wspominając o zatapiania w kanale...
Do moderacji
Odpowiedz
14
0
tak a po skończonej jeździe jakiś burak przestawi ci hulajkę i to pójdzie na Twoje konto.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7