UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro trzeba użyć karty by uruchomić hulajnogę to i można namierzyć i karać za pozostawienie na środku chodnika nie wspominając o zatapiania w kanale...


Anuluj