UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro trzeba użyć karty by uruchomić hulajnogę to i można namierzyć i karać za pozostawienie na środku chodnika nie wspominając o zatapiania w kanale...
Skoro trzeba użyć karty by uruchomić hulajnogę to i można namierzyć i karać za pozostawienie na środku chodnika nie wspominając o zatapiania w kanale...