UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Tak się zastanawiam - W Warszawie się jakoś udało, więc czemu u nas ma się nie udać? Per aspera ad astra!
Ambitnie
@Tak się zastanawiam - W Warszawie się jakoś udało, więc czemu u nas ma się nie udać? Per aspera ad astra!
Ambitnie