Wybrany wątek opinii
Sam jeżdżę hulajnogami, ale jak widzę jak ludzie zostawiają je na środku chodnika to się łapię za głowę! Dobrze by było jak w cywilizowanych miastach oznaczyć dobre miejsca do parkowania.
Do moderacji
Odpowiedz
56
1
Ludzie zostawiają ? A właściciel gdzie je rozstawia ? Na środku chodnika.....
Do moderacji
Odpowiedz
12
0