Wybrany wątek opinii

Sam jeżdżę hulajnogami, ale jak widzę jak ludzie zostawiają je na środku chodnika to się łapię za głowę! Dobrze by było jak w cywilizowanych miastach oznaczyć dobre miejsca do parkowania.
(2025.11.18)
Ludzie zostawiają ? A właściciel gdzie je rozstawia ? Na środku chodnika.....
(2025.11.18)
Powrót do komentarzy