UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam jeżdżę hulajnogami, ale jak widzę jak ludzie zostawiają je na środku chodnika to się łapię za głowę! Dobrze by było jak w cywilizowanych miastach oznaczyć dobre miejsca do parkowania.


Anuluj