UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sam jeżdżę hulajnogami, ale jak widzę jak ludzie zostawiają je na środku chodnika to się łapię za głowę! Dobrze by było jak w cywilizowanych miastach oznaczyć dobre miejsca do parkowania.
Sam jeżdżę hulajnogami, ale jak widzę jak ludzie zostawiają je na środku chodnika to się łapię za głowę! Dobrze by było jak w cywilizowanych miastach oznaczyć dobre miejsca do parkowania.