UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Michaś się ratuje dostając kasę od członków ale z moich podatków. Michasiu, wyglądasz na zmęczonego, ale odpowiedz na pytania Szweda. A co ty bidaku Michasiu tam robisz? Podawałeś kaczkę czy basen? To przecie impreza noszowych, a ty nosze dawno zawiesiłeś na kołku?