UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
75 letnia gelert jest tam tylko dla stołka- półmiliona pencji ze szpitala i drugie tyle z sejmu. Z zarządzaniem nie ma to nic wspólnego.
unduś
75 letnia gelert jest tam tylko dla stołka- półmiliona pencji ze szpitala i drugie tyle z sejmu. Z zarządzaniem nie ma to nic wspólnego.
unduś