UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

75 letnia gelert jest tam tylko dla stołka- półmiliona pencji ze szpitala i drugie tyle z sejmu. Z zarządzaniem nie ma to nic wspólnego.

unduś

Anuluj