UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kahatella - Ponieważ nie mają nic do powiedzenia. Powiesz cos za dużo i stracisz stołek. W szpitalach nie chodzi o pacjenta tylko o kasę aby jak najwięcej sie nachapac. Dlaczego jest dziura w NFZ?
@kahatella - Ponieważ nie mają nic do powiedzenia. Powiesz cos za dużo i stracisz stołek. W szpitalach nie chodzi o pacjenta tylko o kasę aby jak najwięcej sie nachapac. Dlaczego jest dziura w NFZ?