UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kahatella - Ponieważ nie mają nic do powiedzenia. Powiesz cos za dużo i stracisz stołek. W szpitalach nie chodzi o pacjenta tylko o kasę aby jak najwięcej sie nachapac. Dlaczego jest dziura w NFZ?


Anuluj