Wybrany wątek opinii

Nowy Elbląg słusznie mówił o wprowadzenie biletów na 15 i 30 minut, szkoda że radni tego nie poparli. Co to za bilet na 5 minut, który trzeba odmierzać ze stoperem w ręku.
(2025.11.13)
Napisz jeszcze - Nowy Elbląg to przecież PIS
(2025.11.13)
Powrót do komentarzy