Wybrany wątek opinii
Nowy Elbląg słusznie mówił o wprowadzenie biletów na 15 i 30 minut, szkoda że radni tego nie poparli. Co to za bilet na 5 minut, który trzeba odmierzać ze stoperem w ręku.
Do moderacji
Odpowiedz
47
7
Napisz jeszcze - Nowy Elbląg to przecież PIS
Do moderacji
Odpowiedz
6
8