UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowy Elbląg słusznie mówił o wprowadzenie biletów na 15 i 30 minut, szkoda że radni tego nie poparli. Co to za bilet na 5 minut, który trzeba odmierzać ze stoperem w ręku.
Nowy Elbląg słusznie mówił o wprowadzenie biletów na 15 i 30 minut, szkoda że radni tego nie poparli. Co to za bilet na 5 minut, który trzeba odmierzać ze stoperem w ręku.