UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowy Elbląg słusznie mówił o wprowadzenie biletów na 15 i 30 minut, szkoda że radni tego nie poparli. Co to za bilet na 5 minut, który trzeba odmierzać ze stoperem w ręku.


Anuluj