Wybrany wątek opinii
Może miał dosyć antypolskiego POPISU i ich wykonawców z milicji.
Do moderacji
Odpowiedz
13
33
@IKSDE - Tak, tak to wzorowy patriota, a milicji to już dawno nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
@IKSDE - Wygląda na to że miał dosyć wymiaru sprawiedliwości bo ten uniemożliwia mu popełnianie przestępstw. Zwykły pstus i degenerat, chwast.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@IKSDE - Tacy wg mnie na zlecenie działają, za pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0