Wybrany wątek opinii
Wspaniała informacja! Teraz marzeniem każdego Polrugalczyka jest odwiedzenie Elbląga!
Do moderacji
Odpowiedz
25
7
Pewnie tak tylko jeszcze marzy o tym żeby nie spotkać ciebie i tobie podobnych.
Do moderacji
Odpowiedz
7
7