Wybrany wątek opinii

Wspaniała informacja! Teraz marzeniem każdego Polrugalczyka jest odwiedzenie Elbląga!
(2025.11.09)
Pewnie tak tylko jeszcze marzy o tym żeby nie spotkać ciebie i tobie podobnych.
(2025.11.09)
Powrót do komentarzy