UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oskarżenie i łapanie polityków to trudne zajęcie i wymaga czasu. PiS przez osiem lat tropił, chciał udowodnić winę i złapać tego rudego lisa z Kaszub, i się nie udało. Tropienie, oskarżenie i złapanie złodziejskich polityków patriotów i prawdziwych Polaków to mega trudne i czasochłonne zajęcie. To jak łapanie mrówek z mrowiska. Wszędzie ich pełno. Ale jak już PiS dojdzie do władzy to Prezes obiecał, że zostanie prokuratorem i udowodni winę, sędzią i wyda sprawiedliwy wyrok oraz klawiszem, żeby z pierdla do Niemiec rudy lis i reszta bandy nie uciekli. I wtedy Polska stanie się krajem praworządnym z niezależnymi od władzy prokuraturą i sądami. Teraz to jest tylko zemsta polityczna w reżimowym kraju a nie prawdziwa Polska.

Czy

Anuluj