Wybrany wątek opinii

Muszę tutaj napisać, bo nie ma tak ważnej informacji. Poseł Śliwka został pełnomocnikiem Zera, czyli awansował na ten sam poziom. Dobrze, że nie został prezydentem Elbląga. Zero szacunku dla Śliwki...
(2025.11.06)
On zawsze był kołem bez szprych... za lojalność liczy na awans w PiS ale nigdy w Elblągu
(2025.11.11)
Chat GPT powiedział że Polska jest JEDYNYM krajem na świecie w którym poszukiwani wiceminister i minister sprawiedliwości zbiegli za granicę
Ewenement pisowski (2025.11.11)
@Ewenement pisowski - Portel skupia wyznawców pis jak lampa ćmy. Wystarczyło kilka minut by pojawiła się łapka w dół pod komentarzem na temat ich patriotów
Prawda kole w pisie oczy? (2025.11.11)
@Prawda kole w pisie oczy? - Po to pis przyjął wymiar sprawiedliwości aby uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. Co na to ich wyborcy ? Pewnie dalej będą na nich głosować bo pewnie robili by to samo gdyby mogli
Spisiony naród (2025.11.11)
Powrót do komentarzy