UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muszę tutaj napisać, bo nie ma tak ważnej informacji. Poseł Śliwka został pełnomocnikiem Zera, czyli awansował na ten sam poziom. Dobrze, że nie został prezydentem Elbląga. Zero szacunku dla Śliwki...


Anuluj