UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo tę wolność możemy stracić dzięki funkcjonariuszom z KK, żyjących w pałacach. Historia mówi, co takiego wspaniałego ta instytucja zrobiła dla narodu. Prawda w oczy kole i wielu nie chce nawet spojrzeć rozsądnie na te dzieje. Zawsze było straszenie piekłem, bo ciemny lud to kupi - znamy takiego patriotę z dzisiejszej areny, Zawsze górnolotne hasła - Bóg, honor itd, a na końcu - KTO NIE MA POKUS? Otwórzcie rozum


Anuluj