Wybrany wątek opinii

Modele a nie modelarnia bo wykorzystują zabytek nie adekwatnie. Dla miasta ludzie bez domu to mniejsze zło, to tylko statystyka.
(2025.11.05)
Dlaczego kciuki w dół ? Prawda boli ?
(2025.11.05)
Powrót do komentarzy