Wybrany wątek opinii
Modele a nie modelarnia bo wykorzystują zabytek nie adekwatnie. Dla miasta ludzie bez domu to mniejsze zło, to tylko statystyka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
26
Dlaczego kciuki w dół ? Prawda boli ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
7