Wybrany wątek opinii

Nabijanie chyba kasy we wlasne kieszenie i nas bysmy sie bali rzekomego ataku rosji na polske, kolejna narracja propagandy, jedno wyszlo czemu nie drugie... Poza tym te bloczki co maja dac nam, bezpieczenstwo w dobie dronow, rakiet dalekiego zasiegu i innych technologi. Kacapy by tu mieli wjechac, musieli by miec interes i zielone swiatlo od usa a tak nie bedzie na ten moment.
Interes kwitnie... (2025.11.05)
@Interes kwitnie... - A mają interes z wojny na Ukrainie? Mieli zgodę Stanów? Już teraz ich propaganda nawija, że Warszawa chce ich napaść. A to oznacza, że oni będą tylko się bronić na nie swojej ziemi. Bo oni nigdy nikogo nie zaatakowali. Oni się bronią zajmując inne kraje. I szykują się do obrony przez zajęcie Warszawy. A faktem jest, że pieniądze trzeba wydawać u nas, albo w krajach, które u nas kupią uzbrojenie. Bo produkcja dla jednej armii jest bezsensowna. Ale Żeby eksportować, nasza armia musi to używać.
entuzjasta (2025.11.05)
Powrót do komentarzy