UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nabijanie chyba kasy we wlasne kieszenie i nas bysmy sie bali rzekomego ataku rosji na polske, kolejna narracja propagandy, jedno wyszlo czemu nie drugie... Poza tym te bloczki co maja dac nam, bezpieczenstwo w dobie dronow, rakiet dalekiego zasiegu i innych technologi. Kacapy by tu mieli wjechac, musieli by miec interes i zielone swiatlo od usa a tak nie bedzie na ten moment.

Interes kwitnie...

Anuluj