UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag jest żałośnie źle zarzadzanym miastem. Tu wszystko jest byle jak, bez pomysłu bez polotu. Mam wrazenie ze ten samorzad celowo od lat blokuje rozwoj tego miasta. Podstawowe instytucje takie jak szpitale, sluzby odpowiedzialne za bezpieczenstwo, komunikacja miejska, to wszystko nie dziła jak powinno. Mysle ze to kwestia zasiedzenia, poniewaz wielu dyrektorow prezesow jest nie do ruszenia przez uklad KO ktory od lat trawi to miasto.

Jawamwójtaniewybierałem

Anuluj