UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ateista - Dobrze że jest różnorodność myślenia bo wiedza jaką nam przekazano była często zmyślona i kłamliwa by otumanić lud głupi który wszystko kupi. Tu nie chodzi o brak wiary lecz zastanowienie się gdzie ta wiara się zaczeła a gdzie skończyła ? Czy dekalog jest priorytetem wiary ? Bo raczej mamy przekaz papieży, a nie prawdę od Jezusa Chrystusa ! Wierzyć ślepo to nie wierzyć widząc.