Wybrany wątek opinii

Przed wojną było 11 cmentarzy. Co zrobiono z grobami i nieboszczykami po 1945 r ?
(2025.11.01)
a kogo obchodzi naród najeźdźców i zbrodniarzy ich pokolenie całe wieki nas napadały i zabijali Czy my mamy jakieś groby w Niemczech, naruszaliśmy ich tereny zbrojnie?
rekcza (2025.11.02)
Powrót do komentarzy