Wybrany wątek opinii
Przed wojną było 11 cmentarzy. Co zrobiono z grobami i nieboszczykami po 1945 r ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
a kogo obchodzi naród najeźdźców i zbrodniarzy ich pokolenie całe wieki nas napadały i zabijali Czy my mamy jakieś groby w Niemczech, naruszaliśmy ich tereny zbrojnie?
Do moderacji
Odpowiedz
0
3