UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a kogo obchodzi naród najeźdźców i zbrodniarzy ich pokolenie całe wieki nas napadały i zabijali Czy my mamy jakieś groby w Niemczech, naruszaliśmy ich tereny zbrojnie?

rekcza

Anuluj