UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a kogo obchodzi naród najeźdźców i zbrodniarzy ich pokolenie całe wieki nas napadały i zabijali Czy my mamy jakieś groby w Niemczech, naruszaliśmy ich tereny zbrojnie?
rekcza
a kogo obchodzi naród najeźdźców i zbrodniarzy ich pokolenie całe wieki nas napadały i zabijali Czy my mamy jakieś groby w Niemczech, naruszaliśmy ich tereny zbrojnie?
rekcza