Wybrany wątek opinii

To nie są żarty. Podczas jednego z meczów woda ciekła na parkiet co zagraża bezpieczeństwu zawodników. Cudem tylko sędziowie nie przerwali meczu a to z kolei groziłoby wysokimi karami dla klubu nie dla miasta. A klub płaci za wynajem hali. Że o straconych punktach dla drużyny nie wspomnę.
(2025.10.31)
Cały ten sport w Elblągu, to wygląda jak ta hala...
(2025.11.01)
Powrót do komentarzy