Wybrany wątek opinii
To nie są żarty. Podczas jednego z meczów woda ciekła na parkiet co zagraża bezpieczeństwu zawodników. Cudem tylko sędziowie nie przerwali meczu a to z kolei groziłoby wysokimi karami dla klubu nie dla miasta. A klub płaci za wynajem hali. Że o straconych punktach dla drużyny nie wspomnę.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Cały ten sport w Elblągu, to wygląda jak ta hala...
Do moderacji
Odpowiedz
3
0