UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To nie są żarty. Podczas jednego z meczów woda ciekła na parkiet co zagraża bezpieczeństwu zawodników. Cudem tylko sędziowie nie przerwali meczu a to z kolei groziłoby wysokimi karami dla klubu nie dla miasta. A klub płaci za wynajem hali. Że o straconych punktach dla drużyny nie wspomnę.