Wybrany wątek opinii
Kiedyś interesowałem się tym obiektem w w kontekście czysto technicznym, budowlanym. Ktoś, coś... ? Skad on jest, produkcja, kto zakupił, kto stawiał... Może to watek na artykuł? Redakcjo?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Takpytam - Redakcja Ci napisze korzystając z czata GPT. To proste. Według jednej relacji, obiekt został przekazany do użytku 23 grudnia 1977 r. jako „hala sportowo-widowiskowa przy ul. Kościuszki”. Powstała ona na bazie adaptacji przemysłowej hali fabrycznej: „Hala wybudowano na bazie hali fabrycznej… Jedna z nich zaadaptowana została przez elbląskie biuro projektów na halę sportową i postawiona obok kortów tenisowych Olimpii. ” Zródło: Truso TV.10 lat temu nowa podłoga tylko ztym dachem lipa.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Takpytam - @takpytam- bez problemu znajdziesz historię obiektu, który powstał dzięki wybiegowi Zdzisława Olszewskiego, ówczesnego dyrektora ZWP.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Dziękuję za info. A te minus to za co dostałem... ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@#pomidor - Dziękuję za wskazówkę.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0