UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Takpytam - Redakcja Ci napisze korzystając z czata GPT. To proste. Według jednej relacji, obiekt został przekazany do użytku 23 grudnia 1977 r. jako „hala sportowo-widowiskowa przy ul. Kościuszki”. Powstała ona na bazie adaptacji przemysłowej hali fabrycznej: „Hala wybudowano na bazie hali fabrycznej… Jedna z nich zaadaptowana została przez elbląskie biuro projektów na halę sportową i postawiona obok kortów tenisowych Olimpii. ” Zródło: Truso TV.10 lat temu nowa podłoga tylko ztym dachem lipa.