Wybrany wątek opinii

Nosz k. a! Fontanna odpada, bo ciut za drogo (może miasto by dołożyło???, bo inicjatywa świetna), a wygrywa inicjatywa dla 50 osób w skali miasta. Weźcie sie w końcu za weryfikację projektów, bo to są jakieś jaja! Oczywiście wykonawca powinien zostać wyłoniony w przetargu, a nie z góry wskazany, ale nad tym miasto na pewno czuwa. No i kwestia szkół - co roku jest o to dym, więc może czas najwyższy wyeliminować możliwość realizacji projektów na terenie szkół, ktore w końcu naleza do miasta...
Jae (2025.10.30)
@Jae - Ojczulku - weź się do roboty. Zachęć ludzi do głosowania i zbierz głosy. Po prostu wygraj te zawody. Proste? Proste!
(2025.10.30)
"Zbierz głosy" czy może raczej "zbierz bazę danych z poradni/przychodni"? Jakim cudem projekt dla 50 osób wygrywa w cuglach z 35 wnioskami wspieranymi przez różne grupy, wspólnoty, stowarzyszenia, podstawówki, licea, szpitale, itd. ?
(2025.10.30)
A żebyś wiedział. Zebranie tych głosów dla niektórych osobliwości Elbląga to pryszcz. Wystarczy widać tylko wymyśleć jakiś banał by jak najwięcej kasy zdefraudować. Toć to kpina i kolesiostwo co tu się wydarzyło...
Elblażanka (2025.10.31)
Powrót do komentarzy