UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A żebyś wiedział. Zebranie tych głosów dla niektórych osobliwości Elbląga to pryszcz. Wystarczy widać tylko wymyśleć jakiś banał by jak najwięcej kasy zdefraudować. Toć to kpina i kolesiostwo co tu się wydarzyło...
Elblażanka