UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A żebyś wiedział. Zebranie tych głosów dla niektórych osobliwości Elbląga to pryszcz. Wystarczy widać tylko wymyśleć jakiś banał by jak najwięcej kasy zdefraudować. Toć to kpina i kolesiostwo co tu się wydarzyło...

Elblażanka

Anuluj