Wybrany wątek opinii
A co tu podpowiadać poza tym, żeby zabrali swój ciężki sprzęt z lokalnych lasów i jedyne, co w tych lasach robili, to sprzątali i dbali o istniejące szlaki...
Do moderacji
Odpowiedz
17
11
@tyle_i_już - Może zastawić lasy tylko dla rowerzystów. Oni nie śmiecą, to leśnicy tylko będą dbać o ścieżki. A utrzymanie leśnikow przejdzie na bardzo bogaty budżet.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1