UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@tyle_i_już - Może zastawić lasy tylko dla rowerzystów. Oni nie śmiecą, to leśnicy tylko będą dbać o ścieżki. A utrzymanie leśnikow przejdzie na bardzo bogaty budżet.

bra

Anuluj