UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@tyle_i_już - Może zastawić lasy tylko dla rowerzystów. Oni nie śmiecą, to leśnicy tylko będą dbać o ścieżki. A utrzymanie leśnikow przejdzie na bardzo bogaty budżet.
bra
@tyle_i_już - Może zastawić lasy tylko dla rowerzystów. Oni nie śmiecą, to leśnicy tylko będą dbać o ścieżki. A utrzymanie leśnikow przejdzie na bardzo bogaty budżet.
bra