UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co mnie Szwecja obchodzi ? Wynurzył się z Polski i już robi porównanie ! Byłoby nudno gdyby w innych państwach było wszystko tak samo.... Odwiedzam i opiekuje się w każdym miesiącu grobami i jest pustka ludzi, dobrze że ustanowiono dzień wszystkich świętych bo ludziom nie zręcznie i idą się pokazać, zdjęcie zrobić że był, tylko szkoda że raz do roku na pokaz .
itp