UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co mnie Szwecja obchodzi ? Wynurzył się z Polski i już robi porównanie ! Byłoby nudno gdyby w innych państwach było wszystko tak samo.... Odwiedzam i opiekuje się w każdym miesiącu grobami i jest pustka ludzi, dobrze że ustanowiono dzień wszystkich świętych bo ludziom nie zręcznie i idą się pokazać, zdjęcie zrobić że był, tylko szkoda że raz do roku na pokaz .

itp

Anuluj