UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
już dobrostan im wyjaśnili co z akademii dobrego życia, teraz w tvn kazali w śniadaniówce uwierzyć w siebie i być aktywnymi, to zaczynają... już widzę te marsowe, rozjechane miny (wina chirurga) i wzrok tęskniący za rozumem ziejący z oczu po korekcie... i cudne akrylki pukające w stół z nudów, bo po 20 minutach stracą wątek, a co za tym idzie, zainteresowanie tematem.... jednym słowem czeka nas jak za tuska, dramatt.....