UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy Pan Missan w końcu wytłumaczy ze swojego wpisu na chwile przed powodzią ze "sytuacja w mieście jest stabilna"? Ludzie potrącili majątki, a dostali jakieś ochłapy z województwa. Wstyd!
Czy Pan Missan w końcu wytłumaczy ze swojego wpisu na chwile przed powodzią ze "sytuacja w mieście jest stabilna"? Ludzie potrącili majątki, a dostali jakieś ochłapy z województwa. Wstyd!